ROTALARIMIZ

FETHİYE

FETHİYE 
Eşsiz doğası ve turkuaz mavisi olan deniziyle bu muhteşem beldenin koyları oldukça meşhurdur ve her yıl çok sayıda ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Fethiye’nin gizli kalmış, bakir ve yalnızca tekneyle ulaşılabilen doğa harikası koylarına Kiralık Teknem ekibi ile ulaşabilirsiniz...

MARMARİS 
Ege ve Akdeniz'in kesiştiği liman kenti Muğla Marmaris, Türkiye'nin turizm cennetlerinden sadece bir tanesidir. Marmaris koyları doğal güzelliklerinin yanı sıra Ege kıyılarında bulunur ve göz ziyafeti verir. Antik kentleri, marinaları, çeşitli aktiviteleri, renkli gece hayatı ve birbirinden güzel koylarıyla Marmaris bu yaz da yine gözde.

DATÇA
Oksijen yoğunluğu bakımından Türkiye’nin birinci bölgesi olan Datça, 52 tane koya ev sahipliği yapmaktadır.Ege ve Akdeniz’i birbirinden ayıran Datça’da hem Akdeniz hem de Ege tarafında birçok koy bulunuyor. Sadece denizden ulaşımın sağlandığı bu koylarda muhteşem bir tatilin keyfini çıkarın.

BODRUM 
Türkiye'nin ve dünyanın gözde turistik yerlerinden biridir. Yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği, sınırsız ve son derece dinamik bir eğlence kültürünün kucaklandığı çok hareketli bir tatil bölgesidir. Bodrum'un her köşesi doğal güzelliklerle dolu ve bu güzel manzaralar her yere dağılmış durumda. . Bodrum'da tatilinizin zirvesi olacak birçok mucizevi koy mevcut.

GÖCEK 
Nisan ayında başlayıp Ekim ayında sona eren sezon boyunca, doğal güzellikleri ve bozulmamış koyları ile deniz yolculuğu severlerin en gözde rotalarından biridir. Göcek, Türkiye'nin cennet koylarını içinde barındıran bölgelerden biridir. Tatilinizde sizi Göcek durağında doğa ile baş başa kalabileceğiniz koylara götürmek için buradayız.

YUNANİSTAN 
Keşfedilmemiş adalar, saklı kumsallar ve ender doğal güzellikler de dahil olmak üzere Yunan adalarının hazinelerini keşfedin ve eşsiz anlar yaşayın. Ege ve İyon denizlerinde gizli ve egzotik cennetinizi bulun. Yunan adalarının gizli mücevherlerini keşfedin. Farklı bir Yunanistan keşfedin. Sizi Yunanistan'ın keşfedilmemiş adalarına götürmek için buradayız.